تبلیغات
تــاپ اتــو | وبسایت تخصصی خودرو - sonata 2014
تــاپ اتــو | وبسایت تخصصی خودرو
http://8pic.ir/images/l58vcrab8gcekadbin99.png

بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 31 مرداد 1392
نگاهی به سوناتا 2014


اکسنت و الانترا کمی تغییر خواهند کرد. اکسنت لاستیک های جدید و چراغ های جلوی به روز شده خواهد داشت و الانترا اواخر امسال جدید می شود. به خط تولید این خودروی کامپکت هیوندای، موتور چهار سیلندر 2.0 لیتری اضافه خواهد شد.

الانترا تا سال 2015 و اکسنت تا سال 2016 تغییرات اساسی نخواهند داشت چرا که سال آینده چنین تغییراتی برای جنسیس و سوناتا در نظر گرفته شده است. نسل دوم جنسیس در نمایشگاه خودروی دیترویت سال 2014 رونمایی خواهد شد. این مدل اولین خودروی هیوندای با سیستم چهار چرخ فعال خواهد بود،

البته موتورهای کنونی آن برای مدل 2015 نیز به کار خواهند رفت. انتظار می رود جنسیس کوپه جدید در نیمه دوم سال 2015 روانه بازار شود.

نسل هفتم سدان سوناتا در سه ماهه سوم سال آینده به فروش خواهد رسید. با این که پلتفرم این خودرو بی تغییر باقی می ماند، کیفیت رانندگی، جابه جایی و هدایت آن بهبود خواهد یافت.

هم چنین هیوندای قصد دارد سدانی با سیستم انتقال قدرت به چرخ های عقب تولید کند که رقیب ب ام و سری 3 می شود. این مدل، سال2016 عرضه شده و سدانی با سیستم انتقال قدرت به چرخ های عقب و ویژگی های رانندگی الهام گرفته از جنسیس کوپه خواهد بود.

شایعه شده است که hcd-14 کانسپت نمایانگر این سدان جدید است.
طبقه بندی: هیوندا، 
برچسب ها: سوناتا2014، sonata 2014، هیوندا سوناتا 2014، سوناتای جدید، جدیدترین هیوندا، هیوندا جدید، هیوندا سوناتا،
ارسال توسط محمد امین فلاح پور
آرشیو مطالب سایت
نظر سنجی سایت
انتخاب شما از بین خودروهای سواری زیر کدام است؟


صفحات جانبی سایت
پیوند های روزانه