تــاپ اتــو | وبسایت تخصصی خودرو
http://8pic.ir/images/l58vcrab8gcekadbin99.pngبه گزارش خبرخودرو، در حال حاضر تامین قطعات یدكی تمامی برندهای تولیدی ایران خودرو از قیبل سوزوكی، رنو و پژو در حال انجام است و مشكلی برای خودروهایی كه به خصوص در زمان گارانتی مراجعه می‌كنند، نداریم.

به گزارش خبرنگار خبرخودرو، محمدرضا بابائی ـ مدیرعامل ایساكو ـ با بیان این مطلب افزود: تامین به قطعات یدكی در شبكه همواره یكی از اولویت‌های ما در شبكه بوده كه به لطف خدا مشكل خاصی در این حوزه نداشته‌ایم.

وی با اشاره به ممنوعیت استفاده از قطعات چینی در شبكه خدماتی قطعات یدكی ایران خودرو، پیرو سیاست‌های تبیین شده از سوی مهندس نجم الدین ـ مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، یادآور شد: لازم است دارندگان محصولات ایران خودرو برای این كه گرفتار قطعات تقلبی و مشابه سازی نشوند، نیازهای خود را از شبكه فروشگاه‌ها و نمایندگیهای تحت نظر شركت خدمات پس از فروش ایران خودرو (ایساكو) تامین كنند؛ چرا كه گزارشات زیادی از تولیدات قطعات مشابه و بی كیفیت در این باره به ما می‌رسد.

وی خاطر نشان كرد: قطعات اصلی با برند ایساكو گارانتی قطعه را نیز به همراه دارند و در صورت بروز هرگونه مشكلی شركت موضوع را با جدیت پیگیری خواهد كرد.

وی افزود: حتی قطعات خودروهای جدید و به روز شركت مادر مثل سوزوكی، i207 ، تندر90 و سمند با موتور EF7 به خوبی در حال تامین است و به طور كلی نظام انعطاف پذیری برای تامین قطعات خودروهای جدید گروه صنعتی ایران خودرو تعریف شده است.

بابائی در ادامه در خصوص محدودیت های سیاسی مطرح شده در صنایع خودروسازی و فعالیت‌های بازرگانی خارجی ایساكو در این بین، ضمن تاكید بر این كه این تحریم ها هیچ گونه تاثیری در فعالیت ما نداشته، اظهار كرد: به لطف خدا توانسته‌ایم كل خریدهای مورد نیاز شبكه را خریداری كنیم تا مشكلی در این خصوص نداشته باشیم. در این میان نیز سعی كرده‌ایم حداكثر استفاده را از توان قطعه سازان داخلی كنیم تا تامین قطعات با نظام بهتری انجام شود.
او تصریح كرد: حتی اگر محدودیت‌های جدیدی نیز در آینده مطرح شود، پیش بینی‌های لازم برای تامین قطعات دیده شده و بنا بر تاكیدات مدیریت ارشد گروه صنعتی ایران خودرو تهدیدهای پیش رو به فرصت بدل خواهیم كرد؛ چرا كه توان داخلی ما این موضوع را به اثبات رسانده است.


آرشیو مطالب سایت
نظر سنجی سایت
انتخاب شما از بین خودروهای سواری زیر کدام است؟


صفحات جانبی سایت
پیوند های روزانه