تبلیغات
تــاپ اتــو | وبسایت تخصصی خودرو - Vitesse Rose تیونینگ منصوری
تــاپ اتــو | وبسایت تخصصی خودرو
http://8pic.ir/images/l58vcrab8gcekadbin99.png

ونر منصوری، در نمایشگاه فرانکفورت 2009 گل کاشت ! این تیونر از محصول جدید خود به نام Vitesse Rose  پرده برداری کرد که بر پایه بنتلی کانتیننتال GT Speed ساخته شده بود. همانطور که از نام این خودرو پیداست همانطور که از نام این خودرو پیداست، Vitesse  ( در زبان فرانسوی به معنای شتاب است ) نشان از شتاب و سرعت آن دارد و Rose  به رنگ منحصر به فرد آن اشاره می کند که فقط بر روی این محصول دیده می شود و دیده خواهد شد.

کیت بدنه منصوری برای این بنتلی در زیبایی و کیفیت حرف اول را می زند. قطعان جدید از ماده ای به نام PU – RIM ساخته شده اند که علاوه بر حفظ اصالت این بنتلی، ظاهری دینامیک به آن بخشیده است. چراغ های LED که افزایش ایمنی را به ارمغان می آورد در کنار کاپوت فیبر کربنی، ظاهری اسپرت به Vitesse Rose  بخشیده است. این کیت بدنه تاثیر به سزایی در شکاف هوا نیز داشته که هندلینگ بهتر را به همراه دارد. یک اسپویلر کوچک که به صورت یکپارچه با بدنه بر روی صندوق عقب نصب شده، به اندازه مورد نیاز خودرو، نیروی رو به پایین ایجد می کند. سیستم اگزوز استیل ضد زنگ جدید با روکش کروم، صدای زیبایی را از پیشرانه ارائه می دهد.

تایرهای دانلپ اسپرت مکس با سایز 30/285 ZR21 در کنار رینگ های 21 اینچیسبک وزن جدید منصوری که از آلیاژ آلومینیوم ساخته شده اند، نه تنها مسافت ایستایی را کاهش داده بلکه در بهبود هندلینگ نیز بی تاثیر نبوده است. چرم مرغوب و نرم پرداخته شده توسط استادکاران به رنگ بنفش و صورتی، دوخت ظریف که در تمام کابین اعمال شده، پدال های آلومینیومی و استفاده از فیبر کربن برای داشبورد محیطی لوکس در عین حال اسپرت را پدید آورده است. منصوری اعلام کرده که فقط سه دستگاه از این مدل را تولید خواهد کرد.

 

آرشیو مطالب سایت
نظر سنجی سایت
انتخاب شما از بین خودروهای سواری زیر کدام است؟


صفحات جانبی سایت
پیوند های روزانه